Erzurum Muş Yol Ayrımı Çevlik Un Fabrikası Merkez/Bingöl
0426 232 73 77

ABOUT

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Çevlik un fabrikası 1988 Yılında değirmen olarak bu sektöre ilk adımını atarak çeyrek aşıra aşkın süredir bölgemizin ve ülkemizin en büyük geçim kaynaklarından olan tarım-gıda sektöründe faaliyette bulunmaktadır.

Değerli üreticilerimizin özen ile yetiştirdikleri buğdayı modern ve hijyenik bir ortamda değerli nihai tüketicilerimiz için un haline getirmektedir .

Ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmakta ve iş istihdamı oluşturmaktadır.

 

Misyonumuz  
Gıda sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, üreticiden tüketiciye, her kesimin güvenirliliğini, memnuniyetini, ve takdirini kazanmak için “En İyiyi En Kısa Sürede Gerçekleştirmek”  Kırsal alanda yaşam standardını yükseltmek,Ülkemiz ve dünya pazarlarının ihtiyacı olan güvenilir gıdaya ve kaliteli tarım ürünlerine erişebilirliği sağlamak misyonunu üstlenmiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz 
Çevlik un  Fabrikasının kalite anlayışı sadece üretim, satış ve pazarlama ile sınırlı değildir. Tüm çalışanları ile birlikte, toplumun isteklerine duyarlı bir yaklaşım ile cevap vermek vizyonuna sahiptir. Bunu gerçekleştirirken farkımız kendi değerlerimizi organizasyon yapımıza, ürünlerimize, ve hizmetlerimize yansıtmamızdır.Çevremize duyduğumuz saygıyı ürünlerimize de yansıtarak bilinçli üretici olmayı, mükemmel ve üstün sonuçlara ulaşmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

Kurumsal bilgi 
Çevlik un fabrikası 1988 Yılında değirmen olarak bu sektöre ilk adımını atarak çeyrek aşırı aşkın süredir bölgemizin ve ülkemizin en büyük geçim kaynaklarından olan tarım-gıda sektöründe faaliyette bulunmaktadır. Değerli üreticilerimizin özen ile yetiştirdikleri buğdayı modern ve hijyenik bir ortamda değerli nihai tüketicilerimiz için un haline getirmektedir . ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmakta ve iş istihdamı oluşturmaktadır. Francalık: Her çeşit poğaça börek ve benzeri hamur işleri yapımında kullanılır. Üstün kabarma özelliğine sahiptir. Yüksek  elastikiyete sahip kuvvetli hamur elde edilir.

nonono 1245 fake yeezy slides yeezy reps fake yeezy 350 jordan 4 reps reps shoes yeezy slides reps rep yeezy slides yeezy 350 reps jordan reps cheap jordan reps
332-cevlik-un-yem-kepekli-ekmek-1032x609
kapak_162001
2300886_1200x627